مرکز پزشکی زیبایی لیزر و لاغری نشاط - لیزر حذف دایمی موهای ناخواسته (زائد)

کلینیک نشاط

آدرس ایمیل نشاط

 

  • Home
  • Blog Home
  • لیزر حذف دایمی موهای ناخواسته (زائد)

لیزر حذف دایمی موهای ناخواسته (زائد)

لیزر حذف دایمی موهای ناخواسته (زائد)

برای خرید از ما اینجا کلیک کنید... 

کلام آغازین

اگر تو، به خاطر اصلاح هر روزه موهای نا خواسته بدنت شاد نیستی، لیزر حذف دایمی مو می تواند یک گزینه قابل توجه باشد. ممکن است بار ها شنیده و یا دیده باشید که یکی از آشنایان موهای زاید خود را لیزر کرده و دیگر برای همیشه از شر آنها خلاص شده و  در شما ایجاد حسی کند که در انتهای کار  بگی "خوش به حالش"

چه حسی به شما دست می ده ،اگه دیگه رشد موهای زاید رو زیر انگشتاتون حس نکنین ، بعدش هم  توی آینه صورت زیبا و شفافتون رو هرروز ببینین و بگین "این من هستم!" ،آیا شاد بودن و آزاد شدن زمان گرانبهای شما ارزشمند نیست?!

آیا واقعا نیازه ،هر بار کلی هزینه اپیلاسیون بدین و بعدش هم کلی وقتتون تلف بشه تازه پوسستتون هم شل و خراب بشه یا اینکه با تیغ اصلاح کنید و موها هر روز بیشتر بشن ! و لابد همون موها موقع بیرون اومدن از پوست باعث  جوش زدن هم بشن،خوب یک بار برای همیشه این مشکل رو حل کنید.

حالا اگه یه کسی به شما پیشنهاد بده که با چند جلسه لیزر خودتو راحت کنی ، بازم رد میکنی ؟ صبر کن اگر این کار با قیمتی مناسب باشد چطور؟

اگر  این کار توسط خود پزشک انجام بشه چی؟

خوب اگر می پذیرین، بدونین کیفیت کار ما  بالاست و ما متعهد به انجام درست کارا هستیم


به نظر می یاد شنیده های شما نوید حسی اطمینان بخش رو می دن.

برای ادامه کلیک کنید...


خب بریم سر اصل مطلب 

تاریخچه و علت درمان موی زاید:

علت رشد موهای زاید به دو دلیل عمده می باشد هایپرتریکوزیس یا هیرسوتیسم

هایپرتریکوزیس: شامل رشد موی زاید بدن با الگوهای نرمال یا غیر طبیعی است که ممکن است بدلیل  داروها، هورمونها ، سوء تغذیه ، تومورها یا مشکلات سوخت و ساز بدن ایجاد شود.

هیرسوتیسم: رشد موهای زاید در خانم ها است ولی با الگوهای مردانه – مثلا رشد ریش ، سبیل و یا موهای ناحیه شرم گاهی و ممکن است ناشی از مشکلات هورمونی، داروها، تومورها و یا ژنتیک باشد.

راههای درمان زیادی برای درمان موهای زاید وجود دارد که شامل زدن با تیغ ، اپیلاسیون و ... است که تمامی این روشها به صورت موقت می باشند اما لیزر درمانی راهکاری موثر و دایمی است.

محل های مجاز بدن برای لیزر حذف موهای ناخواسته

لیزر برای حذف موهای ناخواسته از روی صورت ، پا ،دست ، بازوها ، زیربغل ، ناحیه شرم گاهی و سایر نقاط بدن موثر است و به غیر از نقاط خیلی خاص و حساس ، مانند چشم ها و نواحی اطراف چشم در سایر نواحی قابل انجام است.

مزایای لیزر برای حذف موهای زاید 

دقت: لیزر با دقت زیادی تنها ریشه موها را در هر ناحیه مورد هدف قرار می دهد و پوست اطراف ریشه مو سالم باقی می ماند .

سرعت: هر پالس از لیزر در کسری از ثانیه می تواند تعداد زیادی از موهای زاید را از بین ببرد . زمان لیزر درمانی جهت نواحی کوچک مثل پشت لب در حدود چند دقیقه اما در مورد نواحی گسترده مثل تمامی بدن می تواند حتی تا یک ساعت هم به طول بیانجامد.

دوره درمان: بسیاری از مراجعان بعد از 3 الی 8 جلسه نتایج دایمی مطلوب را بدست می اورند.

آمادگی قبلی برای لیزر درمانی:

1- قبل از مراجعه برای درمان حتما توجه داشته باشید لیزردرمانی باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه دوره دیده اند و این نکته در مرکز پزشکی زیبایی نشاط به خوبی رعایت می شود .
2- اگر شما قصد لیزر درمانی را دارید و یا در حال حاضر تحت درمان هستید باید استفاده از موچین و یا اپیلاسیون را در طول دوره محدود کنید. 
3- درست قبل از اجرای درمان موها باید بریده شوند و چند میلیمتر از آنها مشخص باشد . بهترین روش زدن موها با تیغ چند روز قبل از درمان است که تا زمان درمان مقداری از موها بیرون زده باشد. و در هنگام درمان تنظیم دستگاه لیزر باید دقیقا مطابق رنگ ، ضخامت ، مکان مورد درمان و رنگ پوست در آن ناحیه باشد که این موارد با دقت توسط پزشکان مرکز پزشکی نشاط کنترل می شود.
4- در طی درمان نیابد پوست مورد تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد ، چون نور خورشید اثر درمان با لیزر را کاهش می دهد و احتمال آسیب رسیدن به پوست را بعد از درمان زیاد می کند. لازم به ذکر است قبل شروع درمان و در طول درمان باید از ضد آفتاب های با SPF 30 یا بالاتر استفاده شود.
لیزردرمانی در مرکز پزشکی نشاط:
تکنولوژی لیزر بدین صورت عمل می کند که ابتدا یک باریکه از نور به ناحیه مورد درمان تابانده می شود و چون موها تیره تر از پوست اطراف است ،حجم اعظم انرژی نورانی را جذب و تبدیل به گرما می کنند در نتیجه ریشه آنها بر اثر این گرما مورد آسیب قرار می گیرد و به این ترتیب  به صورت تقریبا دایمی رشد نخواهند کرد. بنا براین در صورتی که موها خیلی روشن باشند و یا پوست خیلی تیره باشد لیزر دارای تاثیرگذاری کمتری خواهد بود.اما در خصوص مناطق دیگر پوست ، چون روشن تر هستند درصد کمی از گرما در آنها ایجاد می شود که آن نیز با وجود بخش کولینگ (خنک کننده قوی) بر روی دستگاه بی مشکل خواهد ماند .
بدیل وجود پدیده رشد دوره ای موها این فرایند درمانی باید در چند مرحله معمولا بین 3 تا 10 مرحله (با فواصل ماهانه ) تکرار شود تا تاثیر کامل در این خصوص ایجاد گردد.

مواردی که مراجعین باید بدانند:
1-    فرایند لیزر درمانی باید حتما زیر نظر پزشک یا تکنسین دوره دیده انجام شود.
2-    به طور روتین 3 تا 10 مرحله درمان برای جواب دهی کامل مورد نیاز است
3-    موهای تیره تر بهتر به لیزردرمانی جواب می دهند.
4-    موهای سفید یا خیلی روشن پاسخگویی پایین تری به درمان دارند که در مورد آنها باید روشهای دیگردرمانی از جمله الکترولیز به کاربرده شود.
5-    در طول درمان حتما از نور آفتاب و برنزه کردن پرهیز گردد و 6 هفته قبل از شروع درمان از کرم های ضد آفتاب استفاده شود.

عوارض جانبی:
قرمزی پوست و یا سوزش در هنگام انجام فرایند که ممکن است از یک تا سه روز طول بکشد . و بندرت روشن یا تیره شدن پوست به صورت موقتی روی می دهد.
نتایج مورد انتظار در خصوص لیزر موهای زاید:
1-    میزان کاهش موهای زاید در هر جلسه از درمان متفاوت است و بستگی به قسمتهای مختلف بدن دارد. معمولا قسمتهایی که پوست نازک تر دارند (مثل زیر بغل و ناحیه شرم گاهی) سریع تر از قسمتهایی که پوست ضخیم تر دارند (مثل چانه و پشت لب) درمان می شوند.
2-    معمولا بین 10 الی 25 درصد کاهش رشد موها در هر جلسه مورد انتظار است و اگر شخص دچار مشکلات هورمونی نباشد بین 3 تا 10 جلسه درمان نیاز خواهد داشت.
3-    فاصله جلسات درمان معمولا هر ماه یکبار می باشد.

4-    مو ها پس از هر جلسه درمان نازک تر و روشن تر می شوند
.
خدمات لیزر موهای زائد در مرکز پزشکی و زیبایی نشاط 
 لیزر موی زائد برای نواحی زیر قابل ارائه می باشد :

کل بدن
کل صورت

پشت لب

چانه

زیر چانه

پیشانی

گردن

گوش ها

زیر بغل

بیکینی

خط بیکینی

روی دستها

روی پاها

خط زیر ناف

دور ناف

وسط سینه

دور سینه

وسط ابرو

ران ها

ساق پا

بازوها

ساعد دستها

کمر

گودی کمر

قفسه سینه

شکم

باسن

 

تمامی خدمات برای خانم ها و اقایان  قابل استفاده می باشد. 


به اشتراک بگذارید