مرکز پزشکی زیبایی لیزر و لاغری نشاط - لاغری موضعی و درمان سلولیت (رفع چاقی موضعی)

کلینیک نشاط

آدرس ایمیل نشاط

 

  • Home
  • Blog Home
  • لاغری موضعی و درمان سلولیت (رفع چاقی موضعی)

لاغری موضعی و درمان سلولیت (رفع چاقی موضعی)

لاغری موضعی و درمان سلولیت (رفع چاقی موضعی)

برای خرید از ما اینجا کلیک کنید...

 یه روز یکی بهم گفت ،ببین تو هیکل خوبی داری فقط اگه این یه ذره چربی رو توی شکم و پهلو نداشتی دیگه ایده آل بودی!!!!!!

راست می گفت هر روز توی آینه این چربی ها رو نگاه می کردم و گاهی اوقات لمسشون می کردم....

بهش گفتم بابا من هرچی رژیم گرفتم و ورزش کردم ، خلاصه هرکاری کردم کلا لاغر شدم، اما این یه تیکه رو نتونستم آب کنم. ببین هرکاری بگی کردم ،از کمربند های لاغری و ژل بگیر تا یوگا و تمرکز روی اهداف مثبت ، خلاصه هرکاری که بگی ... ، تازه یه قسمتی از این چربی ها هم سلولیت شده و کاریش نمیشه کرد.

خوب تا حالا چند بار با چنین موقعیت هایی برخورد کردین؟!

توی این مقاله ما به شما اطلاعات سودمندی در خصوص روش های ایجاد لاغری موضعی با استفاده از دستگاه ها و همچنین داروها (مزوتراپی) خواهیم داد که این روشها جهت لاغری موضعی در نواحی مختلف مثل شکم ، پهلو ، پاها ، غبغب و همچنین درمان و رفع سلولیت کاربرد داره...

لازم به ذکر است که در مجموعه نشاط بنابر صلاحدید پزشک، پکیج های مختلفی از ترکیب همه روش های لاغری که در پایین اشاره شده برای  ایجاد بهترین اثربخشی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

برای ادامه کلیک کنید...

 

 

 

دستگاه پیشرفته New Midas

مکانیسم اثر این دستگاه بر روی چربی ها از طریق فرکانس رادیویی می باشد.فرکانس رادیوی باعث گرم شدن چربی تا درجه ذوب می گردد و نهایتا چربی ها از داخل سلول به داخل فضای میان بافتی ریخته می شود و نهایتا چربی ها از راه لنف و خون دفع می گردد.اما باید توجه کرد که پس از درمان با این دستگاه جهت تکمیل فرایند خروج چربی از بدن باید از 8 تا 16 لیوان آب میل شود و حتما یک ساعت ورزش یا دو ساعت پیاده روی صورت پذیرد. و اگر بخواهیم به صورت علمی تر به نحوه عملکرد دستگاه بپردازیم باید بگوییم که New Midas دستگاهی است که از طریق ایجاد امواج رادیویی و گذراندن این امواج از درون بافتها، باعث ایجاد مقاومت در آنها و در نتیجه ایجاد حرارت در ناحیه مورد نظر می گردد و از آنجایی که بافت چربی دارای بیشترین مقاومت می باشد، دما در این ناحیه بالا می رود و موجب آب شدن چربی در ناحیه هیپودرم می شود.اما دستگاه از طریق یک مکانیسم خنک کنندگی قوی ، دمای پوست را به 5- می رساند و مانع سوختگی پوست در ناحیه مورد درمان می شود. از دیگر موارد استفاده از دستگاه New Midas تحریک ساخت کلاژن ها در لایه درم می باشد که موجب جوانسازی و لیفت پوست می گردد ،لازم به ذکر است در مقاله جوانسازی وب سایت به این موضوع به تفصیل پرداخته شده است.

 

کابرد های New Midas

رفع چربیهای موضعی

کمک به درمان سلولیت

لیفت پوست

جوانسازی

کاهش چین و چروک

افزایش زیبایی پوست و درمان منافذ پوست

روش کمک درمانی رفع اسکارها

روش کمک درمانی رفع آکنه

روش کمک درمانی استرچ مارکها

روش کمک درمانی استریا

سوالات متداول در مورد دستگاه New Midas

1- آیا دستگاه New Midas در درمان سلولیت موثر است؟

     بله ، دستگاه با استفاده از دو روش زیر به درمان این عارضه می پردازد

1-    امکان تنظیم عمق نفوذ ، امکان دسترسی به لایه های سطحی هیپودرم را امکان پذیر می سازد.

2-    بالا بودن دما دمای ، موجب افزاش کلاژن سازی و در نتیجه زیبایی و درمان عارضه مذکور می شود.

2  -آیا خطوط اطراف چشم با این دستگاه درمان پذیر است؟

     بله

3-آیا طول زمان باعث کاهش اثرات درمانی New Midas می شود؟

    این دستگاه از طریق تحریک باعث ساخت کلاژن می شود اما مدت زمان اثر گذاری کاملا بستگی به    نحوه زندگی اشخاص دارد.

4-بازه های زمانی تکرار درمان چقدر است ؟

در این خصوص ،هرگاه شخص احساس کرد پوست او دچار بازگشت به حالت قبلی شده است زمان مراجعه مجدد می باشد.

5- آیا افرادی که پس از لیپولیز یا لیپوساکشن ،دچار ناهمواری در نواحی تحت درمان شده اند، امکان بهره گیری از  New Midas جهت رفع ناهمواری ها وجود دارد؟

بله. از طریق امکان تنظیمات عمق نفوذ فرکانسها، به سهولت می تواند ، ناحیه مورد نظر را هموار و یکپارچه نماید.

در ویدیوی زیر نحوه عملکرد دستگاه بر روی یک تکه گوشت همراه با چربی ،نمایش داده شده است ، که در پایان، به دلیل وجود سیستم خنک کننده، گوشت و بافت آسیبی ندیده ، و تنها چربی ها شروع به آب شدن می کنند.

 

 

 

دستگاه Lipolex (Cavitation)

این دستگاه از طریق ایجاد امواج فراصوت باعث نابود سازی سلول های چربی در موضع مورد درمان می گردد.به عبارت دیگر هنگامی که از این امواج در ناحیه مورد درمان استفاده می شود ، امواج مذکور باعث تشکیل حباب هایی در ناحیه بافت چربی می شوند ، این حباب ها پس از مدتی بزرگ شده و می ترکند ، ترکیدن آنها باعث تخریب دیواره سلول های چربی و ریختن چربی ها به فضای میان بافتی می شود. پس از آن چربی ها از طریق سیستم لنفاتیک وارد خون شده و از طریق ادرار دفع می گردد.

 

کاربردهای دستگاه

1-جهت از بین بردن چربی در نواحی شکم ، پهلو، باسن ، بازو و ران مورد استفاده قرار می گیرد.

2-روش کمکی درمان سلولیت ها محسوب می شود.

 

سوال های متداول

 

1-در هر جلسه چه میزان از وزن و یا سایز کاسته می شود ؟

در هر جلسه ، سایزی معادل 2.5 تا 12 سانتیمتر کاسته می شود.

2-آیا می توان از دستگاه Lipolex را به همراه New Midas به کار برد

بله ، بنا بر صلاحید پزشک می توان از این دستگاه در همان جلسه و یا جلسات دیگری جهت اثر بخشی بهتر در نواحی دارای چربی با ضخامت بیشتر استفاده نمود.

3- استفاده از Cavitation در کدام یک از نواحی بدن توصیه می شود؟

در قسمت هایی از بدن که دارای ضخامت چربی بیشتری هستند، نظیر پهلو، شکم قسمتهای خارجی ران و بازو می توان از این روش استفاده نمود.

در ویدیوی زیر نحوه کار نمایشی دستگاه بر روی تخم مرغ دیده می شود ، که در آن دستگاه از طریق امواج اولترا سوند در بافت چربی،حباب ایجاد می کند و پس از ترکیدن حباب ها،دیواره سلول های چربی تخریب می شود . 

 

 

 

دستگاه G5

 

این دستگاه از طریق ماساژ و لرزش های قوی موجب تحریک سیستم لنفاوی می گردد و از این طریق به دفع چربی هایی که توسط دستگاه های مانند New Midas و Lipolex از سلول خارج شده اند و در داخل فضای میان بافتی قرار گرفته اند کمک می کند. از طرف دیگر تقویت سیستم لنفاوی باعث خونرسانی بیشتر به نواحی که سلولیت تشکیل شده است می گردد و از این طریق به درمان این نواحی کمک می کند.

 

 

مزوتراپی جهت ایجاد لاغری موضعی

 

متد مزوتراپی (Mesotherapy) یکی از روشهای نوینی ست، که در آن، از طریق شیوه های غیر جراحی و تنها با تزریق  دارو با دوز کم، اما در جلسات مکرر سعی می شود اهداف مختلف درمانی تحقق یابد.لازم به ذکر است این روش را می توان جهت ایجاد لاغری موضعی به کار برد. 

در این روش ،تزریق داروهای ویژه به چربی های زیرپوستی ،موجب محلول شدن آنها می گردد و همچنین از طریق کمک به فعالیت سیستم لنفاتیک، دفع چربی ها به سهولت صورت می پذیرد. چربی های محلول ناشی از فرایند مزوتراپی، از طریق سیستم لنفاتیک و در ادامه از طریق ادرار دفع می گردند.


خدمات لاغری موضعی در مرکز پزشکی و زیبایی نشاط شامل نواحی :
شکم
پهلوها
فیله
بازوها
ران 
غبغب 

 


به اشتراک بگذارید